Hakkımızda

Yükünüzü önemsiyoruz, hayallerinizi taşıyoruz.

Es Uluslararası, Dünya'nın herhangi bir yerinden herhangi bir noktasına kargo taşımacılığı yapmak hedefiyle 2002 yılında faaliyete başlamıştır. Es Uluslararası müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun taşıma biçimini belirlemeyi ve bu ihtiyaçlara spesifik çözümler üretmeyi amaç edinmiştir. Şirketimizin hedefi müşterilerini taşıma maliyeti açısından sıkıntıya sokmadan onlara en avantajlı lojistik desteği vermektir.

Elde ettiğimiz başarının temelinde, müşteriye özel, nitelikli ve yüksek kalitede hizmet vermeye olan bağlılığımız yatmaktadır. Güç kaynağımız, sektördeki tecrübeleri 20 yılı aşmış olan kurucularımız ve bu tecrübenin aydınlattığı yolda, müşterilerinin sorularına bizzat ilgilenmeye çalışan yaratıcı ve profesyonel ekibimizdir.

Şirketimiz Deniz Ticaret Odası (DTO), Uluslararası Nakliyeciler Federasyonu (FIATA) ve Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTIKAD) üyesidir. Ayrıca şirketimiz, TC Ulaştırma Bakanlığı Tarafından, milli sınırlar içinde taşıma yapacak olan bütün şirketlere zorunlu kılınan Taşıma Organizatörlüğü (R1) belgesine de sahiptir. Bu belge, müşterilerimize kapıdan kapıya hizmet vermemizi ve uluslararası servis ortaklarımızla uyum içinde çalışmamızı güvence altına almaktır.


ES Uluslararası olarak müşterilerimize yurtiçi ve yurtdışı nakliye organizasyonlarının tüm aşamalarında hizmet verebilmekteyiz.